2024-05-04@15:14:37 GMT
۸۸۸۳ نتیجه - (۰.۰۳۱ ثانیه)
جدیدترینهای «مقام سوم»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان رضوی، رئیس هیات تیراندازی سبزوار گفت: این مسابقات در محل ورزشگاه شهید مطهری سبزوار و با حضور ۲۵ تیرانداز در ۳ رده سنی برگزار شد که در پایان در رده سنی نونهالان دختر مقام اول را فاطمه ربانی و مقام دوم و سوم را آوینا احمدی و دیانا آتش افروز کسب کردند.خانم آتش افروز افزود: در رده سنی نوجوانان دختر نیز مقام اول را آناهیتا عربخانی و مقام دوم را مهدیس رنجبر و مقام سوم را سیده ریحانه حسینی راد کسب کردند.وی ادامه داد: دررده سنی بزرگسالان بانوان مقام اول را زهرا آتش افروز مقام دوم مرضیه آتش افروز و مقام سوم را هانیه آتش افروز بدست آوردند.رییس هیات تیراندازی سبزوار...
مسابقات با حضور ۲۵۱ کشتیگیر از استانهای خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و تهران برگزارشد. وزن ۶۶کیلوگرمحمید سلمانیان مقام اولحمید چادرنشین مقام دومعلی تقیزاده و ابوالفضل آشفته مشترکا مقام سوم وزن ۷۴کیلوگرمبهنام باغچقی مقام اولحسن موسیزاده مقام دوممحمدرضا پهلوان و مهدی عطایی مشترکا مقام سوم وزن ۸۴کیلوگرممجید محمدآبادی مقام اولسعید یاسایی مقام دومحامد قرائی و میلاد حسنی، مشترکا مقام سوم وزن ۹۶کیلوگرمحسن امامیان مقام اولمجتبی صبوری مقام دوممصطفی اسکندری مقام سوم وزن مثبت ۹۶کیلوگرمبهزاد اعتمادی مقام اولفرزین شاهباز مقام دومرضا حسن زاده مقام سوم باشگاه خبرنگاران جوان خراسان شمالی بجنورد
به گزارش خبرگزاری مهر، مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی نونهالان کشور با کسب عنوان سومی لرستان به پایان رسید. در این مسابقات که با حضور ۳۳ تیم مجهز در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد، فرنگیکاران نونهال لرستانی با کسب ۹۳ امتیاز پس از تیمهای مازندران و خوزستان در مکان سوم ایستادند. برای تیم لرستان در این رقابتها «علی فتحیان» در ۴۱ کیلوگرم با کسب مدال نقره، «محمد مهدی رجانی» در ۴۸ کیلوگرم با کسب مدال برنز، «رضا جلیلی» در ۵۷ کیلوگرم با کسب مدال برنز، «محمدامین رحیمی» در ۶۲ کیلوگرم با کسب مدال برنز و «مهدی کاظمی» در ۱۰۰ کیلوگرم با کسب مدال نقره روی سکو رفتند. کسب این دستاورد مهم برای کشتی فرنگی رده نونهالان...
به مناسبت هفته کار و کارگر مسابقات قویترین مردان و دارت بانوان ویژه کارکنان مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی ایران در سالن هلال احمر شهرستان بافق برگزارشد. در اولین دوره از مسابقات قویترین مردان بیش از ۲۰ ورزشکار دردو وزن منفی۸۰ و مثبت ۸۰ کیلوگرم و در۴ آیتم با هم به رقابت پرداختند. در پایان این مسابقات و در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم علیرضا فلاح به عنوان قهرمانی دست یافت و قویترین مرد فلات نام گرفت. در این وزن مهدی بافقی دوم و حسین صالحی به مقام سوم دست یافتند. اما در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم مسعود غلامی پدیده این دوره از مسابقات شد و بر سکوی نخست ایستاد. امیرحسین فتاحی دوم شد و حسین سلطانی نژاد جایگاه سوم را از آن خود کرد. در مسابقات...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات تنیس روی میز و بدمینتون کارکنان و اعضای هیئت علمی خواهر قهرمانی منطقه یک کشور (استانهای فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویراحمد) به مناسبت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز در این واحد دانشگاهی برگزار شد و پس از انجام بازیهای دورهای و انفرادی در مسابقات تنیس روی میز بانوان نتایج زیر حاصل شد: در مسابقات انفرادی: مقام نخست: سیده فاطمه دستغیب از واحد شیراز، مقام دوم: زهرا حبیبی از واحد مرودشت، مقام سوم مشترک: لیلا مختاری از واحد مرودشت و الهام اوکینژاد از واحد شیرازدر مسابقات تیمی: مقام اول را واحد شیراز کسب کرد و مقام دوم به واحد مرودشت رسید و مقام سوم مشترک توسط واحدهای استهبان و بوشهر...
به گزارش خبرگزاری مهر، رنکینگ بهاره بدمینتون نونهالان و نوجوانان خراسان شمالی با شناسایی نفرات برتر برگزار شد. این رقابتها با حضور ۳۰ بازیکن زیر ۱۳ و ۱۷ سال خراسان شمالی در محل خانه بدمینتون شهرستان بجنورد با حضور بازیکنانی از بجنورد و شیروان برگزار شد. بر این اساس در رده سنی زیر ۱۳ سال به ترتیب مقامهای اول تا سوم را مهیار شیردل، امیر محمد ارکانیفرد و شایان احمدی را کسب کردند. در رده سنی زیر ۱۵ سال نیز برسام احمدی، محمد یاسین جوینی و امیر علی افتخاری به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. کد خبر 6089461
به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز اصفهان؛ دبیر هیئت سوارکاری استان اصفهان با بیان اینکه رقابتهای رتبه بندی پرش با اسب استان برای معرفی برترینها در ۱۲ مرحله برگزار خواهد شد، گفت: مرحله نخست این مسابقات در ردههای سنی مختلف و با حضور بیش از ۱۲۰ سوارکار در ۲ روز برگزار شد.مهدی آصالح، هدف از برگزاری این رقابتها را حفظ آمادگی سوارکاران استان برای مسابقات کشوری دانست و افزود: چراکه حضور مستمر در این رقابتها میتواند میزبان آمادگی سوارکاران را بیشتر مشخص کند.وی گفت: در سالهای گذشته ارتقای سوارکاری در بخشهای مختلف از جمله پرش با اسب توانسته چشمگیر باشد و باشگاههای مختلف سرمایه گذاری زیادی در آن انجام داده اند و شاهد کشف استعداهای مختلف در ردههای سنی مختلف هستیم.مهدی آصالح...
کوروش خسرویار در گفتوگو با مهر عنوان کرد: چهاردهمین رقابتهای کوراش قهرمانی مردان کشور و انتخابی تیم ملی، یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک، در شهر زاهدان با حضور ۲۰۰ ورزشکار. مربی و داور در قالب ۲۱ تیم از ۲۰ استان کشور برگزار شد. دبیر انجمن کوراش در ادامه گفت: در وزن ۶۰ کیلوگرم مهدی قرهقاش اول، محمد خسروی دوم و سعید طالبینیا و محمد کاظم براتی سوم مشترک شدند و در وزن ۶۶ کیلوگرم مجید وحید بریمانلو مقام اول، علی محمدی بریمانلو دوم، و حسن گروهی و حسین پولادی سوم مشترک را کسب کردند. وی در ادامه افزود: در وزن ۷۳ کیلوگرم رضا احمدزاده مقام اول، الیاس پاکدل مقام دوم و مهران محمدی بریمانلو و احسان مهماندوست...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، مربی گروه سرود کریم اهل بیت (ع) آباده گفت: در پایان فصل سوم لیگ سراسری سرود ایران، گروه سرود کریم اهل بیت (ع) آباده به عنوان اول، گروه رایة الهدی قم، مقام دوم و گروه صاحب الزمانیها از کرج مقام سوم را کسب کرده اند. محمدمهدی یزدانبخش با بیان این که اختتامیه این فصل، در اردیبهشت و همزمان با دهه کرامت در آباده برگزار خواهد شد، افزود: مراسم اختتامیه قرار است به صورت زنده از شبکه سوم سیما پخش شود.
رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد با حضور کشتی گیرانی از کشورهای عراق، ارمنستان و ورزشکاران مطرح کشورمان به مدت ۲ روز در سالن ۱۲۰۰ نفری مریوان در حال برگزاری است. این رقابتها در اوزان ۵۵ کیلوگرم، ۶۰ کیلوگرم، ۶۳ کیلوگرم، ۶۷ کیلوگرم، ۷۲ کیلوگرم، ۷۷ کیلوگرم، ۸۲ کیلوگرم، ۸۷ کیلوگرم، ۹۷ کیلوگرم و ۱۳۰ کیلوگرم در حال برگزاری است. در ️۵۵ کیلوگرم پیام احمدی اول شد، سعید اسماعیلی به مقام دوم دست یافت، محمدپویا اسدی و محمدرضا توکلیان به صورت مشترک در جایگاه سوم قرار گرفتند و ابوالفضل آقایی و سید ایمان حسینی هر دو چهارم شدند. در وزن ۶۳ کیلوگرم سید طاها موسوی بر سکوی اول ایستاد، محمد کمالی دوم شد، رامین بخشی و عباس برزگرزاده به...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی، در این مسابقات که امروز به میزبانی شهر خانلق شیروان در محل گود ورزشی شهید ابراهیمیان برگزار شد، ۲۷۰ چوخه کار از استانهای تهران، سیستان و بلوچستان، گلستان، خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در چهار وزن ۷۴، ۸۴، ۹۶ و ۱۰۰+ کیلوگرم با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایانوزن ۷۴ کیلوگرم: مهدی عطایی از سرخس مقام اول، علی عباسی از اسفراین مقام دوم، حسن موسی زاده از قوچان و موسی باغچقی از بجنورد مشترکا مقام سوم را کسب کردند.وزن ۸۴ کیلوگرم: امین باغچقی از بجنورد، میلاد رضایی از قوچان و حامد قرایی از تربت جام به ترتیب اول تا سوم شدند.وزن ۹۶ کیلوگرم: حسن نیکنام از قوچان مقام اول، مصیب براتی از تربت...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما خراسان شمالی؛ چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان کشور به میزبانی شهر زاهدان برگزار شد. با اتمام پیکارهای در بخش بانوان ورزشکاران خراسان شمالی در وزن ۴۸- کیلو فائزه ابراهیمی به مدال طلا و زهرا باغچقی صاحب گردن آویز برنز مسابقات شد، در وزن ۵۲- کیلو حدیث باغچقی بر سکوی سوم قرار گرفت و در وزن ۷۸- کیلو الهه باغچقی در جایگاه سوم ایستاد، در وزن ۸۷- کیلو هانیه وحدانی به عنوان قهرمانی و در وزن ۸۷+ کیلو مریم رستمی به مقام سوم...
کوروش خسرویار در گفتوگو با مهر عنوان کرد: چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک ویژه بانوان با حضور ۱۱ کوراشکار از ۱۸ استان به میزبانی زاهدان برگزار شد. دبیر انجمن کوراش در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت: در وزن ۴۸ کیلوگرم فائزه ابراهیمی مقام اول، عسل کلامی مقام دوم و زهرا باغچقی و یاسمین رضائیان مقام مشترک سوم را کسب کردند. وی در ادامه افزود: در وزن ۵۲ کیلوگرم لیلا سیاهوشی مقام اول، آرزو سلیمی مقام دوم و زهرا سکاکی و حدیث باغچقی به صورت مشترک بر روی سکوی سوم ایستادند. خسرویار بیان کرد: در وزن ۵۷ کیلوگرم طاهره آذرپیوند مقام اول، نسرین رحمانی...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ بیستمین دوره مسابقات لیگ برتر شطرنج در بخش مردان با حضور ۹ تیم از ۶ استان در سالن فدراسیون شطرنج برگزار شد که در پایان تیم قهرمان دنیای فلز گیلان با کسب ۱۱ امتیاز به مقام سوم رسید.تیم نفت تهران با ۱۶ امتیاز قهرمان شد و تیم پیکار افکار لرستان با ۱۳ امتیاز مقام دوم را به دست آورد.بازیکنان تیم قهرمان دنیای فلز گیلان در این مسابقات استاد فیده رضا مهدوی، آریا امیدی، رامتین طاووسی راد، سید علیرضا حسینی و رضا صادقی بودند.مربیگری و سرپرستی تیم را هم مرتضی صادقی بر عهده داشت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد، مسابقه تیراندازی اهداف پروازی منطقهای آزاد کشور به میزبانی استان بوشهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد عالیشهر بوشهر برگزار شد که در پایان آقایان نعمت میراحمدی و محمد یادسار هردو فارس در بخش انفرادی بر سکوی قهرمانی و نائب قهرمانی ایستادند. همچنین پژمان التیامی از کهگیلویه و بویراحمد نیز به مقام سوم این مسابقه رسید در بخش تیمی این مسابقات که با حضور استانهای بوشهر، فارس، خوزستان، کهکیلویه و بویراحمد با حضور، ۴۳ تیرانداز برگزار شد تیم بوشهر متشکل از (آقایان عبدالعلی ستوده خو، شاهین زنگویی، عیسی مرادی، محسن نوری کازرونی و خانم زهرا انصاری) مقام اول، مقام دوم تیم زاگرس فارس (آقایان علیرضا بارگاهی، محمد یادسار، محمد منصوری، مرتضی...
به گزارش خبرنگار استانی ایسکانیوز از خراسان شمالی، نفرات برتر رقابتها چوخه گود زینلخان این شهرستان بعد از یک روز رقابت معرفی شدند. در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی مقام اول، حمید سلیمانیان نفر دوم، حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند. همچنین، در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مردانی بهعنوان نخست، طاهر شعبانی به مقام دوم و امیرحسین ولیزاده و مسعود باغچقی بر سکوی سوم ایستادند. در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطن دوست، صاحب مدال طلا، علی زحمتکش به مدال نقره و مجید محمدآبادی و یدالله علیزاده بر سکوی سوم مشترک ایستادند. در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی و حامد میرزاپور به ترتیب به عناوین اول و دوم و سید جلال موسوی و مصطفی اسکندری به صورت...
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین گفت: در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی به مقام اول، حمید سلیمانیان، مقام دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مردانی به عنوان نخست طاهر شعبانی به مقام دوم امیرحسین ولیزاده و مسعود باغچقی بر سکوی سوم ایستادند. در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطن دوست صاحب مدال طلا و علی زحمتکش به مدال نقره مجید محمدآبادی و یدالله علیزاده بر سکوی سوم مشترک ایستادند. در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی و حامد میرزاپور به ترتیب به عناوین اول و دوم، سید جمال موسوی و مصطفی اسکندری به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند. همچنین در وزن ۹۶+ و سنگین وزن احمد یزدان...
به گزارش خبرگزاری مهر، اولین دوره مسابقات بینالمللی کشتی باچوخه گود چشمه زینلخان اسفراین با حضور ۱۲۵ ورزشکار داخلی و ۲۴ ورزشکار خارجی از ۱۱ کشور در تاریخ ۲۴ فروردینماه برگزار شد. در پایان این رقابتها، در وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی قدیمی مقام اول، حمید سلمانیان مقام دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی سوم شدند. در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مردانی مقام اول، طاهر شعبانی مقام دوم و امیرحسین ولیزاده و مسعود باغچقی سکوی سوم را کسب کردند. در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطندوست مقام اول، علی زحمتکش مقام دوم و یدالله علیزاده و مجید محمد آبادی سوم در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی مقام اول، حامد میرزاپور مقام دوم و سید جلال موسوی و مصطفی اسکندری سوم مشترک...
به گزارش صدای ایران،رقابت چوخه کاران از سراسر کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید و در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی مقام اول، حمید سلیمانیان نفر دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند.در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مروانی به عنوان نخست، طاهر شعبانی به مقام دوم، امیرحسین ولی زاده و مسعود باغچقی بر سکوی سوم ایستادند.در وزن ۸۴ کیلوگرم مرتضی وطن دوست صاحب مدال طلا و علی زحمتکش به مدال نقره، مجید محمد آبادی و یدالله علیزاده بر سکوی سوم مشترک ایستادند.در وزن ۹۶ کیلوگرم مصیب براتی و حامد میزاپور به ترتیب به عناوین اول و دوم، سید جمل موسوی و مصطفی اسکندری به صورت مشترک به مقام سوم دست یافتند.همچنین در وزن...
کورش خسرویار در گفتوگو با مهر عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد. دبیر انجمن کوراش در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت: در وزن ۹۰ کیلوگرم نادیروف از ازبکستان مقام اول، مسعود قویبازو از ایران مقام دوم و عمررسولف و خاکنظروف هر دو از تاجیکستان جایگاه سوم مشترک را کسب کردند. در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم محسن حسام الدین از ازبکستان مقام اول، آسرورخامیدوف از ازبکستان مقام دوم و شریفجان نظروف از تاجیکستان و آنتون براچوف از روسیه سوم شدند. کد خبر 6075938
به گزارش "ورزش سه" کورش خسرویار دبیر انجمن کوراش در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد.وی در ادامه به نتایج کسب شده اشاره و اظهار کرد: در وزن ۹۰ کیلوگرم نادیروف از ازبکستان مقام اول، مسعود قویبازو از ایران مقام دوم و عمررسولف و خاکنظروف هر دو از تاجیکستان مشترکا سوم شدند.وی افزود: در وزن مثبت ۹۰ کیلوگرم محسن حسام الدین از ازبکستان مقام اول، آسرورخامیدوف از ازبکستان مقام دوم و شریفجان نظروف از تاجیکستان و آنتون براچوف از روسیه مشترکا سوم شدند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛سرپرست برگزاری مسابقات والیبال جام رمضان کاشان گفت: این رقابتها با حضور ۱۴ تیم در چهار گروه در سالن ورزشی تختی برگزار شد که تیمهای برج آلتون، هیئت عزاداران ابوالفضل (ع) لتحر و کشت و صنعت به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند. اصغر دقیق افزود: در دیدار فینال جام رمضان والیبال کاشان که شب گذشته برگزار شد تیم برج آلتون توانست با نتیجه ۲ بر ۱ مقابل هیئت عزاداران ابوالفضل (ع) لتحر پیروز شود و جشن قهرمانی خود را برگزار کند. وی گفت در دیدار رده بندی این مسابقات تیم کشت و صنعت با برتری مقابل شهدای چهارباغ فین مقام سوم این رقابت را کسب کرد.
به گزارش خبرنگار مهر؛ مسابقات فوتبال جام نوروز امروله با حضور ۱۶ تیم در چهار گروه برگزار شد، بعد از دو هفته رقابت جذاب تیمها در زمین خاکی روستای امروله در نهایت ۲ تیم دالکورد امروله و یونا به دیدار پایانی راه پیدا کردند که تیم یونا با نتیجه ۴ بر ۲ حریف خود را شکست داد و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کردند. در این رقابتها؛ دالکورد امروله به مقام دوم رسید و تیم شاهین بیجار مقام سوم را به خود اختصاص داد. در مراسم اختتامیه این مسابقات که فرماندار سنندج، مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده استان کردستان و بخشدار حسین آباد حضور داشتند ضمن اهدا جوایز تیمهای اول تا سوم برنامههای مختلفی از جمله...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تنیس روی میز، در پایان رقابتهای انتخابی تیم جوانان دختر، فاطمه یاری از استان مازندران به عنوان نفر اول و ستایش ایلوخانی از استان همدان به عنوان نفر دوم و وانیا یاوری از استان کرمانشاه به عنوان نفر سوم به عضویت تیم جوانان دختر در آمدند. همچنین از سوی کادر فنی تیم ملی، الینا رحیمی نفر اول رنکینگ دختران کشورمان برای مسابقات قهرمانی جوانان آسیا انتصاب شد. این رقابتها که به میزبانی کمپ بین المللی شهید عضدی تهران برگزار شد با حضور ۱۲ بازیکن برتر جوانان کشور به صورت دورهای انجام شد. سرداوری این مسابقات برعهده پوران رحیمی و کمک سرداور این رقابتها...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز چهارمحال و بختیاری؛ رضا امینی ورزشکار استان مقام سوم ماده پرتاب وزنه رده سنی جوانان کشور را کسب کرد.این دوره از مسابقات برای انتخاب اعضای تیم ملی برای اعزام به مسابقات آسیایی امارات برگزار و ورزشکار استان موفق به کسب مقام سوم مسابقات کشوری شد.
تیم ملی فوتسال افغانستان با نتیجه ۳ بر ۲ تیم فوتسال مالزی را شکست داد. تیم فوتسال افغانستان با برتری در این بازی مقام سوم رقابتهای چهارجانبه تایلند را از آن خود کرد. گفتنی است تیم فوتسال افغانستان با شکست در برابر تایلند از صعود به فینال این رقابت ها بر مانده بود. https://t.me/Nedaeybaloch باشگاه خبرنگاران جوان افغانستان افغانستان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، هر ساله رویدادهای مختلفی در حوزه علم و فناوری برگزار می شود. سال ۱۴۰۲ در ادامه سالهای پیشین، چند جشنواره مهم فناورمحور در سطح ملی و بین المللی برگزار شد و پژوهشگران حوزههای مختلف با ارائه طرحهای گوناگون طرحهایی که نیاز جامعه و صنعت را برطرف میکنند نقش آفرینی کردند. در این گزارش در نظر داریم به رویدادهای مهم علمی بپردازیم که در ادامه آن را میخوانید. جشنواره شیخ بهایی؛ رویداد فناوری و فنآفرینی جشنواره ملی فنآفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین و برترین رویداد فناوری و فنآفرینی کشور است. این جشنواره تلاش میکند با حمایت و تشویق شرکتهای دانشبنیان در راستای حل مسائل و چالشهای اساسی کشور گام بردارد. شناسایی و...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، هر ساله رویدادهای مختلفی در حوزه علم و فناوری برگزار می شود. سال ۱۴۰۲ در ادامه سالهای پیشین، چند جشنواره مهم فناوری محور در سطح ملی و بین المللی برگزار شد و پژوهشگران حوزههای مختلف با ارائه طرحهای گوناگون طرحهایی که نیاز جامعه و صنعت را برطرف میکنند نقش آفرینی کردند. در این گزارش در نظر داریم به رویدادهای مهم علمی بپردازیم که در ادامه آن را میخوانید. جشنواره شیخ بهایی؛ رویداد فنآوری و فنآفرینی جشنواره ملی فنآفرینی شیخ بهایی به عنوان اولین و برترین رویداد فنآوری و فنآفرینی کشور است. این جشنواره تلاش میکند با حمایت و تشویق شرکتهای دانشبنیان در راستای حل مسائل و چالشهای اساسی کشور گام بردارد. شناسایی...
کدخدایی: جریانی طرح بحث حقوقی الگوی سوم را به معنای واقعی کلمه به سخره میگیرد. نقد و نظر هست ولی واقعاً بیانصافی میدانم رویکردی که به خاطر مباحث زنان و خانواده بنا شده و پشتوانه نظری دارد را بگوییم یک سخنرانی معمولی بوده که تمام شده و رفته است. - اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگاری فرهنگی خبرگزاری تسنیم-طیبه مجردیان: دکتر محمدرضا کدخدایی مدیر گروه مطالعات جنسیت موسسه شناخت چندی پیش در «رویداد هفته الگوی سوم» به ارائه قرائت خود از الگوی سوم پرداخت. وی در بخش اول سخنان خود به انتقاداتی که به اصل طرح این الگو از سوی رهبر انقلاب مطرح میشود، پاسخ داد و سپس خوانش خود از این الگو را با اتکا به پژوهش انجام گرفته...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، رئیس انجمن تیراندازی هیئت ورزشی کارگری خوزستان گفت: سومین دوره مسابقات با همکاری هیات تیراندازی اهواز در سالن قدس در دو ماده تفنگ و تپانچه و در ۲ بخش مردان و زنان برگزار شد. فرشید چال اشتری با بیان اینکه این دوره از مسابقات نسبت به دورههای قبل از سطح بالاتری برخوردار بود، افزود: مسابقات با حضور تیمهایی همچون شرکت برق منطقهای خوزستان، سازمان آب و برق خوزستان، شرکت ملی حفاری، فولاد خوزستان، فولاد اکسین، وحدت خوزستان، شوادون، نفت امیدیه، نفت و گاز هویزه خلیج فارس، توسعه نیشکر امیرکبیر، دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور، شرکت گاز خوزستان، نفت و گاز کارون، مرصاد، و از شهرهای اهواز، امیدیه، دزفول، ماهشهر، ایذه، خرمشهر،...
بهدانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند گفت: نیکا محمدی دانش آموز آموزشگاه شهید سردار سلیمانی بیرجند موفق شد در مسابقات ژیمناستیک ژیم فورآل لیگ باشگاههای کشور رتبه سوم را کسب کند. او با اشاره به اینکه مربیگری این ژیمناست نوجوان را زهرا شبانی بر عهده داشته است، افزود: این دانش آموز در قالب تیم بیرجند آریا در لیگ باشگاههای کشور موفق به کسب مقام شده است. بیشتر بخوانید حضور تیم ژیمناستیک هنری بانوان خراسان جنوبی در رقابتهای کشوری بهدانی اظهار کرد: این مسابقات با حضور بیش از هزار و ۶۰۰ شرکت کننده از ۸۲ باشگاه کشور برگزار شده است. مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند تصریح کرد: خانه ژیمناستیک زنده یاد سعیدی تهران میزبان این مسابقات بوده است. باشگاه...
فاطمه سهامی دبیر هفتمین جشنواره رسانهای ابوذر خراسان رضوی گفت: ۴۲۱ نفر از روزنامه نگاران استان در جشنواره امسال شرکت کردند. وی افزود: ۷۰ درصد از شرکت کنندگان جشنواره آقایان و ۳۰ درصد بانوان بودند. در پایان این جشنواره، در بخش تیتر فاطمه رافع از روزنامه شهرآرا مقام اول، تقی دژاکام از روزنامه جوان مقام دوم، منیژه فضیلت از ایسنا مقام سوم را کسب کرد و مصطفی نخعی از ایرنا شایسته تقدیر شناخته شد. در بخش گزارش مکتوب، لیلا کوچکزاده دندانساز از روزنامه شهرآرا و وحید تفریحی از خراسان مقام اول مشترک، مهدی عسکری از شهرآرا مقام دوم و بهاره موفقی از روزنامه خراسان مقام سوم را کسب کرد. معصومه مومنیان از روزنامه قدس و علی اکبر ملکی از پایگاه...
سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت. در بخش عکس این جشنواره، مقام سوم به سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا و بختیار صمدی از خبرگزاری فارس بصورت مشترک به مقام اول دست یافتند. در بخش فیلم نیز، مرتضی یوسفی و حسین چشمهکبودی شایسته تقدیر، شاهین فرهاد مقام سوم، دلنیا محمدی مقام دوم و میترا محمدی و سروه احمدی به صورت مشترک به عنوان نفرات اول معرفی شدند. در بخش یادداشت هم به ترتیب، فرید سماواتی از نشریه آوات و الناز حسینی از روزنامه همصدا بصورت مشترک،...
ایسنا/کردستان سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت. در مراسم اختتامیه سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه که امروز پنجشنبه (۲۴ اسفندماه) در سنندج برگزار شد، خبرگزاری ایسنا موفق به کسب سه رتبه برتر شد که طی آن فرشید اردلان حائز رتبه اول در بخش عکس، دلنیا گوهری نژاد حائز رتبه دوم در بخش ویژه شدند و اثر فرانک کیانپور در بخش گزارش شایسته تقدیر شد. به گزارش ایسنا، در بخش عکس این جشنواره، مقام سوم به سیدمصلح پیرخضرانیان از ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از ایسنا و بختیار صمدی از خبرگزاری...
ایسنا/کردستان سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت. در مراسم اختتامیه سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه که امروز پنجشنبه (۲۴ اسفندماه) در سنندج برگزار شد، خبرگزاری ایسنا موفق به کسب سه رتبه برتر شد که طب آن فرشید اردلان حائز رتبه اول در بخش عکس، دلنیا گوهری نژاد حائز رتبه دوم در بخش ویژه شدند و اثر فرانک کیانپور در بخش گزارش شایسته تقدیر شد. به گزارش ایسنا، در بخش عکس این جشنواره، مقام سوم به سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا و بختیار صمدی...
به گزارش خبرنگار مهر، سومین جشنواره منطقهای گاز و رسانه با حضور استاندار کردستان و جمعی از مسؤولان در سالن آمفیتئاتر شرکت گاز سنندج با معرفی صاحبان آثار برتر پایان یافت و در این آئین از میان ۴۱۳ اثر ارسالی به جشنواره، از خبرگزاری مهر استان؛ جلال داسار در بخش عکس و عدالت ناصری در بخش مصاحبه به ترتیب رتبههای دوم و سوم را کسب کردند. در بخش عکس؛ این جشنواره، مقام سوم به سید مصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا رسید، جلال داسار از خبرگزاری مهر مقام دوم را کسب کردند و فرشید اردلان از خبرگزاری ایسنا و بختیار صمدی از خبرگزاری فارس بصورت مشترک به مقام اول دست یافتند. در بخش فیلم؛ مرتضی یوسفی و حسین چشمهکبودی شایسته تقدیر،...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، حسین قادری ملی پوش قمی وزن ۴۸ کیلوگرم تیمملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در روز دوم رقابتهای بین المللی جام پیروزی ترکیه پس از استراحت در دور نخست، و پیروزی برابر حریف قزاقستانی در دور دوم، در نیمه نهایی برابر حریف ترک تبار حکد شکست خود و به دیدار رده بندی رفت. قادری در جدال بر سر کسب مدال برنز برابر حریف خود به پیروزی رسید و با عنوان سومی به کار خود پایان داد. در روز نخست این رقابتها هم، حسین شیری دیگر ملی پوش قمی حاضر در این رقابتها مدال طلای وزن ۶۰ کیلوگرم را از آن خود کرده بود.
پیشکسوتان تنیس مازندران در ردههای سنی بالای ٣٥، ٤٠ و ٤٥ سال به مدت ۲ روز در مجموعه تنیس امیر تنکابن باهم رقابت کردند.در رده سنی بالای ۳۵ سال، برهان فرقانی قهرمان شد. حسین ساسانی به مقام نایب قهرمانی رسید و عنوان سوم مشترک را محسن نصیری و حسین بابایی کسب کردند.علی عبادی در رده سنی ۴۰ سال عنوان نخست را به دست آورد و سینا کاظم تاش دوم شد. محسن نصیری و امیر دریایی مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.در رده سنی ۴۵ سال هم علی عبادی بر سکوی قهرمانی ایستاد. مهرشاد نراقی در جایگاه دوم قرار گرفت و و مقام سوم مشترک را برزو عبدالکریمی و حسین بابایی کسب کردند.در پایان مسابقات با حضور امیر دریایی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا در بخش پومسه ۲۵ اردیبهشت به میزبانی ویتنام در شهر «دانانگ» برگزار خواهد شد. به همین منظور دوشنبه ۲۱ اسفند مرحله اول رقابتهای انتخابی در گروه بانوان با حضور ۱۱۰ پومسه رو برگزار شد و نفرات برتر هر رده در دو بخش استاندارد و ابداعی معرفی شدند. در پایان مسابقات مهسا برزگری به عنوان فنیترین پومسه رو و حلیمه حیدری از گلستان به عنوان بهترین داور معرفی شدند. اسامی نفرات برتر هر رده به شرح ذیل است: انفرادی ابداعی بالای ۱۸ سال مقام اول: مهسا غلامحسین زاده مقام دوم: آفاق شاهین مقام سوم: رعنا شاهین...
دومین دوره از مسابقات فانکشنال فیتنس استان قم در ۴ رده سنی جوانان ،بزرگسالان، پیشکسوتان و مستر در باشگاه سام باکس برگزار شد. در رده سنی جوانان :مقام اول محمد حسین رحمانی مقام دوم فرهاد یحیایی مقام سوم مهدی نایینی رده سنی بزرگسالان :مقام اول مهرداد غلامی پور مقام دوم بهنام رزاقی مقام سوم علیرضا نیلویی رده سنی پیشکسوتان :مقام اول حسن ساری زاد مقام دوم محمد رابعی مقام سوم محسن مقارن رده سنی مستر :مقام اول علی جمشیدی مقام دوم رضا نادری مقام سوم ابوالفضل خاکی در این رقابت ها محمد حسین رحمانی در رده سنی جوانان به عنوان اورال (قهرمان قهرمانان) این مسابقه انتخاب گردید. باشگاه خبرنگاران جوان قم قم
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تکواندو، هشتمین دوره رقابتهای تکواندو قهرمانی آسیا در بخش پومسه ۲۵ اردیبهشت به میزبانی ویتنام در شهر «دانانگ» برگزار خواهد شد. به همین منظور امروز یکشنبه بیستم اسفند مرحله اول رقابتهای انتخابی در گروه آقایان برگزار شد و نفرات برتر ۷ رده در دو بخش استاندارد و ابداعی معرفی شدند. در پایان مسابقات رضا نظری از تهران و توابع به عنوان فنیترین پومسه رو و حمید دادنجانی از اصفهان به عنوان بهترین داور معرفی شدند. اسامی نفرات برتر هر رده به شرح ذیل است: رده انفرادی ۶۱ تا ۶۵ سال مقام اول: جمال سهرابی (خوزستان) مقام دوم: حسین صمدی (گیلان) مقام سوم:حسن جهانجوی (تهران...
بیست و هفتمین دوره مسابقات نادکاپ (مسابقات نو آوری و ابتکارات دانش آموزی) به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف با حضور بیش از ۲ هزار تیم از سراسر کشور در رشتههای رباتیک، روبیک، چرتکه، نجوم اسکرچ برگزار شد. در این مسابقات ۱۰۳ تیم از استان قزوین حضور داشتند که قادر به کسب بیشترین مقام در کشور شدند. در این مسابقات ۲۳ مقام کشوری شامل ۸ مقام اول، ۹ مقام دوم و ۶ مقام سوم از آن استان قزوین شد. مقامهای کسب شده به شرح ذیل است: مقام اول پارک نوری محمد کسری و محمد طاها پورولی مقام دوم آتشنشان دوره دوم ابتدایی کیارش جانعلی پور مقام اول جنگجو ابتدایی کیان اینانلو مقام دوم جنگجو ابتدایی ایلیا کرمی مقام سوم جنگجو ابتدایی...
درخشش کارکنان و خانواده های پتروشیمی ایلام در هشتمین دوره مسابقات قرآن و نهج البلاغه صنعت پتروشیمی کشور
به گزارش جام جم آنلاین ؛ در جریان این مسابقات، مهدی کناریوند در رشته اذان مقام دوم، مهناز فلاحی در رشته ترتیل گروه ۶ مقام سوم.زینب حاتمیان در رشته قرائت مقام دوم، مرجان رجبی رشته حفظ سه جز مقام اول همسر همکار (احمدی ماژین)احمدی ماژین مقام دوم رشته ترتیل (همکار) وسیده مریم موسوی (همسر محمدحسین معراجی) مقام سوم رشته ترتیل گروه۷ را کسب نمودندروابط عمومی شرکت پتروشیمی ایلام
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز باشگاهای کشور در تهران برگزار شد که تیم ماه اسپورت ماهشهر درپایان با کسب ۳۰ امتیاز پس از تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران مقام سوم را از آن خود کرد.دراین مسابقات تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران به ترتیب ۳۷ و ۳۴/۵ امتیاز اول و دوم شدند.تیم ماه اسپورت ماهشهر در دور رفت نیز مقام سوم را کسب کرده بود.فاطمه جمالی، ستایش ایلوخانی، شیما اسماعیلی، هلیا اصغری، صبا سراجی و آیه آبادی نفرات تشکیل دهنده تیم تنیس روی میزبانوان ماه اسپورت ماهشهر بودند.آرمیتا هدایتی به عنوان سرمربی هدایت تیم ماه اسپورت را برعهده داشت و گلنار امانی نیز به عنوان...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز باشگاهای کشور در تهران برگزار شد که تیم ماه اسپورت ماهشهر درپایان با کسب ۳۰ امتیاز پس از تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران مقام سوم را از آن خود کرد.دراین مسابقات تیمهای دانشگاه آزاد اسلامی و سایپا تهران به ترتیب ۳۷ و ۳۴/۵ امتیاز اول و دوم شدند.تیم ماه اسپورت ماهشهر در دور رفت نیز مقام سوم را کسب کرده بود.فاطمه جمالی، ستایش ایلوخانی، شیما اسماعیلی، هلیا اصغری، صبا سراجی و آیه آبادی نفرات تشکیل دهنده تیم تنیس روی میزبانوان ماه اسپورت ماهشهر بودند.آرمیتا هدایتی به عنوان سرمربی هدایت تیم ماه اسپورت را برعهده داشت و گلنار امانی نیز به عنوان...
مسابقات بدمینتون کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاههای آزاد اسلامی منطقه ۷ به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام برگزار شد. تیم اعزامی از واحد سمنان به سرپرستی جواد صفائی کوچکسرائی و مربی گری آرمین مصدق به مقام سوم در این دوره از مسابقات رسید. باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان
ایسنا/گلستان روز نخست هفته هجدهم مسابقات اسبدوانی پاییزه-زمستانه گنبدکاووس عصر چهارشنبه، ۱۶ اسفند در مجموعه سوارکاری گنبدکاووس برگزار شد. هفته هجدهم این مسابقات با رقابت ۶۷ راس اسب از سه نژاد «ترکمن، تروبرد و دوخون» در ۶ دور شامل دو دور یک هزار و ۲۰۰ متری، دو دور هزار ۵۵۰ متری، یک دور یک هزار متری و یک دور یک هزار و ۷۰۰ متری در مجموعه سوارکاری گنبد برگزار شد. دور اول ۱۲۰۰ متر در دور اول این هفته به ترتیب اسب «ایران گلد مهدوی» با چابکسواری امین محمدی جایگاه نخست، اسب «گل کوئین الهامی» با چابکسواری بنیامین جرجانی جایگاه دوم و اسب «آیهان حسین پور» با چابکسواری رضا فهیمی مقام سوم را کسب کردند. دور دوم ۱۲۰۰ متر...
در این رقابتها که به میزبانی استان البرز برگزار شد، النا میراج قهرمان شد، نگارخرمیان مقام دوم کاتا و سوم کومیته، پرنیا میهنی مقام دوم کاتا و کومیته، محیا مزینانیان مقام دوم کاتا، طناز رئیسی، مائده رفیعیان و نازنین عینعلی مقام سوم کاتا، آرمیتا سراج، مهدیه موسوی و فاطمه عینعلی مقام سوم کومیته رو کسب کردند. ورزشکاران استان سمنان هم کاپ اخلاق را بالای سربردند. باشگاه خبرنگاران جوان سمنان سمنان
برای سومین سال متوالی به منظور سنجش موفقیت شرکتهای آب و فاضلاب در اجرای برنامهها و تحقق اهداف ابلاغی، ارزیابی داخلی در مهر و آبان ۱۴۰۲ و بر اساس عملکرد سال ۱۴۰۱ انجام شد. این فرایند، با مشارکت معاونتها و دفاتر مستقل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و با حضور ۳۴ فرد ارزیاب در دفاتر مستقل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و ۳۴ فرد مسئول ارزیابی در شرکتهای زیر مجموعه، در چهار جنبه ذینفعان کلیدی، امور مالی، فرایندهای کلیدی و رشد و یادگیری، با هدف سنجش موفقیتهای شرکتها در اجرای برنامهها و تحقق اهداف ابلاغی، در مجموع با ۶۵ شاخص ارزیابی صورت گرفت که شرکت آب و فاضلاب شیراز با اندک اختلاف و کسب ۹۶/۴۴ درصد میانگین تحقق...
همشهریآنلاین - علیاصغر درویش تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در جامجهانی۲۰۲۴ به میزبانی امارات افتخارآفرین شد و به مقام سوم جهان رسید. علی نادری سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بعد از پایان مسابقات درباره شرایط میزبانی اماراتیها و نتایج تیم ملی فوتبال ساحلی با روزنامه همشهری به گفتوگو پرداخت. *میزبانی امارات و کیفیت بازیهای جامجهانی فوتبال ساحلی در چه سطحی بود؟ بالاترین سطح مسابقات هر رشتهای مخصوصا فوتبال، جامجهانی است که از هر لحاظ در بالاترین سطح برگزار میشود. چند جامجهانی بازی کردهام و در این جام مربی بودم. امارات بهعنوان میزبان شرایط بسیار ایدهآل و با کیفیت خیلی بالایی ایجاد کرده بود و تمام تیمهای شرکتکننده با حداکثر توانایی و بازی تدارکاتی مناسب در این جام جهانی شرکت...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل مصطفی آمون مدیر کانون مساجد استان اردبیل گفت: «سیدعلیرضا مولایی اندلیبی» از استان اردبیل، رتبه سوم، بخش قرائت ترتیل برادران زیر ۱۶ سال در شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان را کسب کرد.وی افزود: شانزدهمین دوره مسابقات قرآنی مدهامتان، ۱۳ و ۱۴ اسفندماه در استان کردستان با حضور داوران بینالمللی قرآن کریم برگزار شد و منتخبان رشتههای مختلف نیز تجلیل شدند.مدیر کانون مساجد استان اردبیل اذعان کرد: ۹ نفر در مرحله استانی مسابقات قرآنی مدهامتان از رشتههای مختلف به عنوان نفرات اول معرفی شده بودند که از این تعداد ۷ نفر به این دوره از مسابقات اعزام شد و «سیدعلیرضا مولایی اندلیبی» موفق به کسب رتبه سوم در رشته قرائت ترتیل برادران زیر ۱۶...
به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ در این مراسم که با حضور سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و جمعی از دیگر مسئولان در تالار فرهنگ و هنر کرمان برگزارشد رییس سازمان بسیج رسانه استان کرمان با بیان اینکه جشنواره ابوذر امسال با نام شهید عبدالمهدی مغفوری گره خورده اظهارداشت: جشنواره رسانهای ابوذر از مهمترین رخدادهای فرهنگی و رسانهای کشور است که در سال های اخیر به برند علمی و رسانه ای تبدیل شده و خاستگاهی برای فعالان علم ارتباطات کشور است. وی افزود: این جشنواره ضمن اینکه خاستگاه مهمی برای توانمندی ها و دانش افزایی اصحاب رسانه است، به لحاظ کیفی نیز توانسته جایگاه ویژه ای نزد خبرنگاران کسب کند. رییس بسیج رسانه استان کرمان افزود: تلاش برای برگزاری کیفی...
به گزارش خبرنگار مهر، عصر دوشنبه مراسم اختتامیه چهارمین کنگره ملی شعر مکتب گمنامی با حضور شاعران مطرح استانی و کشوری در حافظیه شیراز برگزار شد و حاضران در این برنامه ضمن گرامیداشت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) به جایگاه مهم مجاهدتهای سربازان گمنام در قالب کنگره ملی شعر مکتب گمنامی اشاره کرده و سپس شاعران شاخص و منتخبین کنگره به شعرخوانی در وصف سربازان گمنام پرداختند. دبیر اجرایی چهارمین کنگره ملی شعر مکتب گمنامی در همین خصوص گفت: شاعران ۲۷ استان کشور در این دوره در چهار رشته شعر کلاسیک، شعر نو، ترانه، سرود، تصنیف و شعر کودک و نوجوانان ۳۹۳ شعر خود را به دبیرخانه این کنگره ارسال کردند که ١۵ اثر از ٩ استان کشور در...
مسابقات کاراته انتخابی سبک کیوکوشین کنپوکای کان کشور به میزبانی شهرستان میبد در مجموعه ورزشی مصلی آیت الله اعرافی برگزارشد. این مسابقات با همکاری نماینده سبک کیوکوشین کنپوکای کان در استان و به میزبانی شهرستان میبد با حضور ۲۵۰ نفر از کاراته کاران ۹ استان یزد، کرمان، تهران، سمنان، کردستان، گلستان، مازندران، هرمزگان و خراسان رضوی، برگزار شد. در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختندکه تیم باشگاه کارگران یزد با حضور ۱۲ ورزشکار توانست ۷ مدال رنگارنگ بدست آورد. صالح زارع مقام اول رده سنی نوجوانان، حسین گل وردی مقام دوم رده سنی نونهالان، امیر علی میرشمسی مقام دوم رده سنی نوجوانان، امیر حسین حاتمی مقام دوم رده...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، مسابقات کاراته انتخابی سبک کیوکوشین کنپوکای کان کشور به میزبانی شهرستان میبد در مجموعه ورزشی مصلی آیت الله اعرافی برگزارشد. این مسابقات با همکاری نماینده سبک کیوکوشین کنپوکای کان در استان و به میزبانی شهرستان میبد با حضور ۲۵۰ نفر از کاراته کاران ۹ استان یزد، کرمان، تهران، سمنان، کردستان، گلستان، مازندران، هرمزگان و خراسان رضوی، برگزار شد. در این دوره از مسابقات شرکت کنندگان در پنج رده سنی خردسالان، نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختندکه تیم باشگاه کارگران یزد با حضور ۱۲ ورزشکار توانست ۷ مدال رنگارنگ بدست آورد. صالح زارع مقام اول رده سنی نوجوانان، حسین گل وردی مقام دوم رده سنی...
ملیپوش دسته ۱۰۷+ کیلوگرم ایران با کسب مدال طلا در رقابتهای جام جهانی، به مقام قهرمانی این دسته رسید. به گزارش تسنیم، مسابقات جام جهانی پاراوزنهبرداری در امارات، بعد از ظهر امروز پیگیری شد و ورزشکاران دسته 107+ کیلوگرم زیر وزنه قرار گرفتند که در بین آنها احمد امینزاده و مهدی صیادی نیز حضور داشتند. احمد امینزاده دارنده مدال طلای بازیهای پاراآسیایی هانگژو، در رقابت امروز با مهار وزنههای 250، 260 و 267 کیلوگرم، با بهترین عملکردش که در تلاش سوم و با رکورد 267 کیلوگرم بود، صاحب مدال طلا شد و به مقام قهرمانی دست یافت. همچنین مهدی صیادی که در هانگژو نقره گرفته بود، با رکورد 231 کیلوگرم به مقام چهارم رسید و از دستیابی به مدال باز...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، انجمن تکواندو کارگری منطقه آزاد کیش اعلام کرد: این مسابقات گرامیداشت دهه فجر در سالن کوثر مجموعه المپیک کیش برگزار شد. بانوان تکواندوکار جزیره کیش در بخش کیوروگی موفق به کسب رتبههای برتر شدند. ردهی نونهالان زرد، سبز، آبیمقام اول:کیمیا خلاقیمقام دوم:ام البنین سعد آبادیمقام سوم مشترک: ملیکا فرهمند و حسنا سمیع پورردهی نونهالان قرمز مقام اول:سوگند محمدعلیزادهمقام دوم:ساجده آرایشرده خردسالان زرد سبز آبیمقام اول:فاطمه مظهریمقام دوم:دلسا خواجوییمقام سوم مشترک: مهرسا خواجویی و ارمغان اخلاقیردهی خردسالان قرمزمقام اول:دیانا مظامیر زهیمقام دوم:دلناز نادکیمقام سوم مشترک: یسنا فلاح کهن و سایدا رشیدیرده خردسالان قرمزمقام اول:آیدا غلامزادهمقام دوم:ماریه ملکی زادهمقام سوم:دیانا حسینیردهی نونهالانمقام اول:سنا شفیقیمقام دوم:شیدا استاجیمقام سوم مشترک:نیایش غلامرضایی و دینا اخلاصینوجوانان قرمز، مشکیمقام اول:حنانه شکرمقام...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، روابط عمومی انجمن تکواندو کارگری کیش اعلام کرد: این مسابقات گرامیداشت دهه فجر در دوبخش دختران و پسران برگزار شد. ورزشکاران رده های سنی مختلف در دو بخش کیوروگی و پومسه باهم رقابت کردند و نفرات برتر معرفی شدند. ابولفضل موسی پور، محمدصالح رحیمی و امیرمحمد پوزاد در پومسه خردسالان رده کمربند سبز و آبی ، یاسین توپیایی، یاسین جعفری و بنیامین جلوه گر نیز در گروه دوم این رده سنی نفرات اول تا سوم شدند. کیارش رنجبر، محمد مریدی نفرات اول و دوم پومسه نونهالان و نیما حیدری و عارف چاوشی زاده نیز مقام سوم مشترک را کسب کردند. ارشیا سعیدی و کیارش جوانفر رتبه های اول و دوم پومسه رده کمربند مشکی...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، مسابقات قرآنی روستایی و عشایری منطقه ۲ کشوری با حضور برگزیدگان مسابقات قرآنی روستایی و عشایری استانهای اصفهان، خوزستان، فارس، بوشهر، هرمزگان، چهارمحالوبختیاری، کهگیلویهوبویر احمد به میزبانی حوزه نمایندگی ولی فقیه سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان برگزار شد. در این مسابقات کاروان اعزامی استان خوزستان در هفت رشته مقام اول، در سه رشته مقام دوم و در دو رشته مقام سوم را بهدست آورد و در ارزیابی کلی مسابقات منطقهای، مقام اول را به نام خود ثبت کرد. بر این اساس، حامد کرماله چعب، رتبه اول در رشته قرائت تحقیق، یوسف عیاشی رتبه اول در رشته ترتیل، ابراهیم ربیهاوی رتبه اول رشته حفظ کل، احمد دستوریان رتبه اول در رشته حفظ ۲۰...
در مرحله کشوری جشنواره «جوان برتر ایران زمین» ۱۰ نفر اول از استان اردبیل وارد مرحله جدید داوری کشوری شدند تا در بین آنها برترینهای کشور با حضور رئیس جمهور معرفی شوند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزای تسنیم از اردبیل، محمدعلی پهناوربا بیان اینکه 10 جوان برتر استان به مرحله کشوری جشنواره جوانان برتر ایران زمین راه یافتند، اظهار داشت: مرحله استانی این جشنواره با معرفی 150 جوان برتر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه حضرت عباس، اداره کل تبلیغات اسلامی، سازمان سراج، دانشگاه محقق اردبیلی، استانداری، اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، حوزه هنری، قرارگاه فرهنگی اجتماعی فاطمه الزهرا، اداره کل بهزیستی، اداره کل کمیته امداد امام خمینی، جهاد دانشگاهی، بنیاد علمی نخبگان، دانشگاه علوم پزشکی،...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان رضوی، این مسابقات در شهر اصفهان با شرکت ۳۰ تیم از سراسر کشور برگزار شد.در این مسابقات تیم استخر شهید هاشمی نژاد مشهد به مقام قهرمانی دست یافت و همچنین زینب قربانی سه رکورد کشور را بهبود بخشید. در این مسابقات تیمهای تهران و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند. مقامهای انفرادی تیم استخر هاشمی نژاد مشهد زینب قربانی . ۲۰۰ قورباغه مقام اول ۱۰۰ قورباغه مقام اول ۵۰ قورباغه مقام اول ۱۰۰ آزاد مقام اول ۵۰ آزاد مقام اول ثبت رکورد ملی در ماده های ۲۰۰ و ۱۰۰ و ۵۰ قورباغه پرنیا ظریف برگی ۱۰۰ متر مختلط مقام اول ۱۰۰ متر پشت مقام دوم ۵۰ متر پشت مقام دوم ۲۰۰ متر پشت...
به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی هیئت شنا این مسابقات در شهر اصفهان با شرکت ۳۰ تیم از سراسر کشور برگزار شد.در این مسابقات تیم استخر شهید هاشمی نژاد مشهد به مقام قهرمانی دست یافت و همچنین زینب قربانی سه رکورد کشور را بهبود بخشید. در این مسابقات تیمهای تهران و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند. مقامهای انفرادی تیم استخر هاشمی نژاد مشهد زینب قربانی . ۲۰۰ قورباغه مقام اول ۱۰۰ قورباغه مقام اول ۵۰ قورباغه مقام اول ۱۰۰ آزاد مقام اول ۵۰ آزاد مقام اول ثبت رکورد ملی در ماده های ۲۰۰ و ۱۰۰ و ۵۰ قورباغه پرنیا ظریف برگی ۱۰۰ متر مختلط مقام اول ۱۰۰ متر پشت مقام دوم ۵۰ متر پشت...
هادی اسلامی در گفتوگو با خبرنگار مهر گفت: در نوزدهمین دوره مسابقات لیگ برتر گلبال باشگاههای کشور، تیم گلبال نابینایان جهرم به مقام سوم دست یافت. وی با اشاره به اینکه این مسابقات در دو دوره برگزار شده است، افزود: دور دوم لیگ برتر گلبال کشور یکم تا ششم اسفندماه جاری در بابلسر برگزار شد. رئیس اداره ورزش و جوانان جهرم بیان کرد: تیم جهرم پس از تیمهای شهید هرندی تهران و هیأت نابینایان تبریز با اکتساب امتیاز دور رفت به مقام سوم رسید. یاسر کلوانی یوسف رحمانیان سجاد دهقان امین کریمی، فردین جاویدی، دوست میلاد سوری، محمد صادق افشاری، محمد مهدی زارعی و امید رحمانیان به عنوان بازیکن تیم گلبال جهرم در این مسابقات بودند. همچنین سرپرست این تیم...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز خراسان رضوی، این مسابقات در شهر اصفهان با شرکت ۳۰ تیم از سراسر کشور برگزار شد. گرایلی رئیس هیات شنای خراسان رضوی گفت: در این مسابقات تیم استخر شهید هاشمی نژاد مشهد به مقام قهرمانی دست یافت و همچنین زینب قربانی سه رکورد کشور را بهبود بخشید. وی افزود: در این مسابقات تیمهای تهران و گلستان به ترتیب دوم و سوم شدند. براساس اعلام داوران زینب قربانی در رشته های ۲۰۰ قورباغه، ۱۰۰ قورباغه، ۵۰ قورباغه، ۱۰۰ متر آزاد، ۵۰ آزاد مقام اول را کسب کرد و رکورد ملی در مادههای ۲۰۰ و ۱۰۰ و ۵۰ قورباغه را به نام خود ثبت کرد. همچنین پرنیا ظریف برگی در رشته های ۱۰۰ متر مختلط مقام...
به گزارش خبرگزاری مهر، سید مسلم رییسی از قهرمانی ناحیه یک کرج در مسابقات بدمینتون دوره متوسطه اول دانش آموزان دختر استان البرز خبر داد و گفت: مسابقات ورزشی قهرمانی دانش آموزان دختر و پسر البرز در دوره ابتدایی و متوسطه اول از ۳۰ بهمن ماه آغاز شده و مرحله اول آن تا ۲۰ اسفند ماه ادامه دارد. وی عنوان کرد: در بخش تیمی رشته بدمینتون دوره متوسطه اول دختران، تیمهای نواحی یک، دو و چهار کرج، نظرآباد و ساوجبلاغ حضور داشتند که در نهایت ناحیه یک کرج به مقام اول دست یافت و نواحی چهار و دو کرج نیز به ترتیب مقامهای دوم و سوم را از آن خود کردند. معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، ششمین دوره مسابقات بین المللی کاراته سبک کیوکوشین ساکاموتو به میزبانی تهران با حضور ورزشکارانی از هفت کشور ایران، عراق، ترکیه، عمان، هند، امارات و افغانستان برگزار شد. محمد هادیحقجو در وزن اوپن مقام سوم، احسان محسنی در بخش نونهالان رتبه سوم و محمد رضا عباسی در بخش نوجوانان رتبه سوم کمیته را کسب کردند. محمد رضا علیمردانی نیز مقام سوم بخش کاتا را کسب کرد. این دوره از مسابقات با حضور ۸۶۰ ورزشکار در بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در دیدار رده بندی رقابتهای جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات امشب تیم ملی کشورمان که در ترکیب خود موحد محمدپور بازیکن رودسری تیم لوکوموتیو روسیه را به همراه داشت به مصاف تیم بلاروس رفت و این تیم را با نتیجه ۶ بر یک شکست داد و بر سکوی سوم جهان ایستاد.در این مسابقه موحد محمدپور با بازی درخشانش گل دوم تیم ملی فوتبال ساحلی را هم وارد دروازه بلاروس کرد. دوازدهمین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی ۲۰۲۴ امارات با حضور ۱۶ تیم و از ۲۶ بهمن تا ۶ اسفند در دبی برگزار شد.شاگردان علی نادری در تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دور گروهی در گروه B مسابقات با اسپانیا، آرژانتین و تاهیتی...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان رضوی،رئیس اداره رورزش وجوانان تربت جام گفت: در این رویداد پس از سه هفته رقابت مبلغ یک میلیارد ریال جایزه نقدی به سوارکاران برتر پرداخت شد. غلامرضا اباذری افزود:دراین رقابت ها ٣٠ راس اسب و چابکسوار با یکدیگر رقابت کردند. او گفت:درپایان مسابقات فرشاد يزدي بااسب عقرب سياه مقام اول را کسب کرد، محمد غلامي بااسب معجزه دوم شدو یوسف علی مقصودپورازتربت جام بااسب پرنده درجایگاه سوم قرارگرفت.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس، چهلمین دوره مسابقات ورزشی دانشآموزان دختر اول متوسطه استان فارس در شیراز برگزار و تیمهای برتر معرفی شدند.معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: در این دوره از مسابقات، افزون بر هزار و دویست دانش آموز دختر از در هفت رشته هندبال، بسکتبال، والیبال، فوتسال، تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج با یکدیگر رقابت کردند.سید کاظم حسینی ادامه داد: در رشته فوتسال؛ کازرون بر سکوی قهرمانی ایستاد و تیمهای قیرو کارزین، داراب و ناحیه ۳ به ترتیب دوم و سوم مشترک را از آن خود کردند.همچنین در رشته والیبال تیم ناحیه ۳ شیراز عنوان نخست را به خود اختصاص داد، ناحیه یک شیراز نایب قهرمان شد و تیمهای آباده...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، دوازدهمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا با حضور ۱۲۰ ورزشکار در تهران و در بخش بانوان برگزار شد و در پایان در رقابتی نزدیک این آکادمی ویسی بود که با ۲ طلا، ۴ نقره و ۲ برنز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد. بیمه تجارت نو با ۲ طلا، ۲ نقره و ۴ برنز نایب قهرمان شد و هیئت تکواندو استان البرز با دو طلا، یک نقره و دو برنز در جای سوم ایستاد.در پایان این رقابتها گیتا ویسی از تیم (آکادمی ویسی) به عنوان بهترین مربی، «یلدا ولی نژاد» در وزن ۶۷- کیلوگرم که از تیم «مارکا چهار باغ» تاجیکستان» در این رقابتها شرکت کرده بود، به عنوان بهترین تکواندوکار،...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اردبیل، محمدرضا صالحی در وزن ۷۱ کیلوگرم نایب قهرمانی این رقابتهای ورزشی در رشته ورزشی کشتی را به دست آورد که با حمایت و حضور تیمها و ورزشکارانی از ۱۵ کلانشهر برگزار شد.امیرحسین حضرتی، محمدحسین ارشادی، علیمحمد فیضیپور، سینا صادقی، آریا فتحاللهی، عطامحمد باقرپور و یزدان ژالهدوست نیز به مقام سومی رسیدند تا در نهایت تیم کشتی اردبیل در جایگاه سوم این دوره از مسابقهها قرار بگیرد.همچنین عرشیا بیگلری در رشته تنیس روی میز در رده سنی نوجوانان پسر موفق به کسب مقام دوم و گردنآویز نقره شد و در رده سنی جوانان امیرحسین پوراصغری به مقام دومی رقابتها رسید.آرتین خیاطفتحیآذر نیز در پایان مسابقههای دارت جایگاه دومی و گردنآویز نقره را در رده سنی...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز فارس، پیکارهای ووشو قهرمانی استان فارس در شیراز برگزار شد و در بخش مردان تیم شهرستان کوار به مقام قهرمانی رسید. تیم نی ریز در مکان دوم ایستاد و تیم فسا سوم شد.در بخش بانوان هم تیم شهرستان فراشبند بر سکوی نخست ایستاد، تیم کوار نایب قهرمان شد و تیم فسا هم به مقام سوم رسید.
فاطمه باقری دختر با استعداد و خوش آتیه مازندران در ششمین مرحله رنکینگ کشوری مدال طلا گرفت و در فینال فینالیستهای رنکینگ خارج از سالن رشته کامپوند تیراندازی با کمان کشور نیز عنوان سوم را کسب کرد.او امسال در ۵ دوره مسابقات کشوری بر روی سکو رفتند و نتایج درخشانی را رقم زد.عنوان سوم مسابقات دوم رنکینگ کشوری تبریز، مقام دوم در مسابقات سوم رنکینگ کشوری، عنوان نخست در انتخابی تیم ملی بزرگسالان و در مسابقات ششم رنکینگ کشوری تهران مقام اول و در فینال فینالیستها مقام سوم را کسب کرد. باشگاه خبرنگاران جوان مازندران ساری
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، فدراسیون تکواندو از ۲۳ بهمن ماه میزبان چهار رویداد رسمی بین المللی جام فجر، ریاست فدراسیون جهانی در دو بخش تکواندو و پاراتکواندو و جام باشگاههای آسیا بود. دوازدهمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا آخرین تورنمنتی بود که در تهران و با حضور تیمهایی از ایران، عراق، افغانستان، تاجیکستان، عمان و تیم پناهندگان پنجشنبه سوم بهمن ماه برگزار شد. در پایان این رقابتها تیم تکواندو «بارمان ابزار توسن» با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز روی سکوی قهرمانی ایستاد. شهرداری ورامین با ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز نایب قهرمان شد و «میکس پلاس» دیگر نماینده ایران نیز با یک طلا، دو نقره و دو برنز...
به گزارش قدس آنلاین، فدراسیون تکواندو از ۲۳ بهمن ماه میزبان چهار رویداد رسمی بین المللی جام فجر، ریاست فدراسیون جهانی در دو بخش تکواندو و پاراتکواندو و جام باشگاههای آسیا بود. دوازدهمین دوره رقابتهای جام باشگاههای آسیا آخرین تورنمنتی بود که در تهران و با حضور تیمهایی از ایران، عراق، افغانستان، تاجیکستان، عمان و تیم پناهندگان امروز(پنجشنبه) سوم بهمن ماه برگزار شد. در پایان این رقابتها تیم تکواندو «بارمان ابزار توسن» با کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و یک برنز روی سکوی قهرمانی ایستاد. شهرداری ورامین با ۲ مدال طلا، ۲ نقره و ۲ برنز نایب قهرمان شد و «میکس پلاس» دیگر نماینده ایران نیز با یک طلا، دو نقره و دو برنز در جای سوم ایستاد. نفرات برتر این دوره مسابقات به این شرح هستند: وزن ۵۴- کیلوگرم:...
به گزارش "ورزش سه"، فدراسیون تکواندو از 23 بهمن ماه میزبان چهار رویداد رسمی بین المللی جام فجر، ریاست فدراسیون جهانی در دو بخش تکواندو و پاراتکواندو و جام باشگاههای آسیا بود. دوازدهمین دوره رقابت های جام باشگاه های آسیا آخرین تورنمنتی بود که در تهران و با حضور تیم هایی از ایران، عراق، افغانستان، تاجیکستان، عمان و تیم پناهندگان امروز پنجشنبه سوم بهمن ماه برگزار شد.در پایان این رقابت ها تیم تکواندو «بارمان ابزار توسن» با کسب 3 مدال طلا، یک نقره و یک برنز روی سکوی قهرمانی ایستاد. شهرداری ورامین با 2 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز نایب قهرمان شد و «میکس پلاس» دیگر نماینده کشورمان نیز با یک طلا، دو نقره و دو برنز در جای سوم ایستاد. صنعت مس نیز به یک طلا و 5 برنز...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، ششمین دوره مسابقات پاراتکواندو بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی با حضور ۴۶ پاراتکواندوکار در دو بخش مردان و زنان از کشورهای مکزیک، کره جنوبی، تایلند، مغولستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، ازبکستان، ترکیه، روسیه، چین تایپه، عراق، تیم پناهندگان و نمایندگان کشورمان امروز سه شنبه اول اسفندماه در سالن خانه تکواندو برگزار شد. پس از قهرمانی بانوان ایران در مسابقات نوبت صبح، در رقابتهای نوبت عصر و رقابتهای بخش مردان، تکواندوکاران کشورمان با کسب ۴ مدال طلا و یک نقره عنوان قهرمانی را از آن خود کردند. کره جنوبی با یک طلا و ۳ برنز روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد و قزاقستان با یک نقره و ۲ برنز سوم شد....
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، ششمین دوره مسابقات پاراتکواندو بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی با حضور ۴۶ پاراتکواندوکار در دو بخش مردان و زنان از کشورهای مکزیک، کره جنوبی، تایلند، مغولستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، ازبکستان، ترکیه، روسیه، چین تایپه، عراق، تیم پناهندگان و نمایندگان کشورمان امروز سه شنبه اول اسفندماه در سالن خانه تکواندو برگزار شد. پس از قهرمانی بانوان ایران در مسابقات نوبت صبح، در رقابتهای نوبت عصر و رقابتهای بخش مردان، تکواندوکاران کشورمان با کسب ۴ مدال طلا و یک نقره عنوان قهرمانی را از آن خود کردند. کره جنوبی با یک طلا و ۳ برنز روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد و قزاقستان با یک نقره و ۲ برنز سوم شد. تیمهای آذربایجان...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، ششمین دوره پیکارهای پاراتکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی با رقابتهای گروه بانوان و حضور ۷۶ پاراتکواندوکار از کشورهای مکزیک، کره جنوبی، تایلند، مغولستان، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، ازبکستان، ترکیه، روسیه، چین تایپه، عراق، تیم پناهندگان و نمایندگان کشورمان امروز سه شنبه اول اسفندماه در سالن خانه تکواندو برگزار شد. تکواندوکاران کشورمان با کسب ۳ مدال طلا و یک برنز عنوان قهرمانی این رقابت را به نام خود ثبت کردند. تایلند با یک طلا، یک نقره و یک برنز روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد و روسیه که با پرچم WT (فدراسیون جهانی) در این رقابتها شرکت کرده است با یک نقره سوم شد. تیمهای مغولستان و مکزیک هم با حضور در...
نفرات برتر ۴ وزن نخست رقابت های بین المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی مشخص شدند. به گزارش ایسنا، ششمین دوره رقابت های بین المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی با برگزاری مبارزات اوزان 54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم در گروه مردان و به میزبانی خانه تکواندو پیگیری شد. در پایان رقابت های امروز(یکشنبه) نمایندگان ایران صاحب دو مدال طلا شدند و تکواندوکاران اردن و قزاقستان نیز هر کدام به یک مدال طلا رسیدند. فینال وزن 54- کیلوگرم را دو نماینده از قزاقستان برگزار کردند، «اورالکانو» هموطن خود را شکست طلا و گرفت. در وزن 63- کیلوگرم «زید الحلوانی » تکواندوکار نامدار اردنی ها به نشان طلا دست یافت. در وزن 74- کیلوگرم کاووسی که چند روز قبل طلای جام فجر را...
در مسابقات المپیاد شهید باکری ویژه کارکنان شهرداریهای کشور تیم شنای شهرداری اراک رتبه نائب قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب کرد. به گزارش خبرگزاری ایمنا از مرکزی، مسابقات المپیاد شهید باکری ویژه کارکنان شهرداریهای کشور که مرحله نهایی آن با حضور هشت تیم برتر به میزبانی شهر زیبای شهرکرد برگزار شد، تیم شهرداری اراک با ترکیب خان محمدی، عبدی، عزیز محمدی، یدالهی و با مربیگری مهدی عبدی موفق به کسب پنج عنوان قهرمانی شد و در بخش انفرادی چهار مدال برنز و یک مدال نقره دریافت کرد. در مجموع شهرداری اراک در بخش تیمی حائز مقام دوم و نایب قهرمان این دوره از مسابقات شد. نتایج انفرادی تیم شنای شهرداری اراک در اولین دوره مسابقات المپیاد فرهنگی ورزشی...
در مسابقات استانی سبک کیوکوشین KWF بانوان گرامیداشت دهه فجر تیم آکادمی جوان فیت نماینده شهرستان اسکو با کسب ۱۸ طلا،۱۴ نقره و ۱۲ برنز و کسب مقام سوم تیمی به کار خود پایان داد.در این دوره از مسابقات تیم آکادمی جوان فیت به سرپرستی نادیا گوزلی در رقابتها شرکت کرده بود. باشگاه خبرنگاران جوان آذربایجان شرقی تبریز
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، ششمین دوره رقابتهای تکواندو بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی امروز یکشنبه ۲۹ بهمن با برگزاری مبارزات اوزان ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم در گروه آقایان به میزبانی خانه تکواندو پیگیری شد. از چهار فینال امروز که در حضور کیومرث هاشمی، وزیر ورزش و جوانان برگزار شد، دو طلا سهم نمایندگان کشورمان بود، یک طلا به اردن رسید و قزاقستان هم طلای دیگر را از آن خود کرد. فینال وزن ۵۴- کیلوگرم را دو نماینده از قزاقستان برگزار کردند، «اورالکانو» هموطن خود را شکست طلا و گرفت. در وزن ۶۳- کیلوگرم «زید الحلوانی» تکواندوکار نامدار اردونیها به نشان طلا دست یافت. در وزن ۷۴- کیلوگرم کاووسی که چند...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در این مسابقات تیم آکادمی کیوکوشین کاراته امیری با بیش از ۱۰ ورزشکار به عنوان نماینده استان اصفهان حاضر بود که توانست با کسب کمربند قهرمانی مسابقات عناوین قهرمانی متعدد در بخشها و وزنهای مختلف کسب کند. در این مسابقات حسن امیری مقام سوم در بخش کاتای آقایان، راضیه امیری مقام نائب قهرمانی در بخش کمیته بانوان و مقام سوم در بخش کاتای بانوان و نورآقا عربزاده مقام سوم کمیته آقایان را کسب کرد. مسابقات بینالمللی کیوکوشین کاراته ساکاموتو با حضور ۷ کشور در شهر بومهن تهران برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در پایان نخستین دوره مسابقات جودو فرزندان کارگر کشور تیم جودو شرکت بازسازی ساختمان گلچین به نمایندگی استان اصفهان توانست با کسب ۳ نشان طلا و ۲ نشان برنز مقام نخست تیمی این رقابتها را بدست آورد.تیم خراسان شمالی با ۲ نشان طلا، ۱نقره و ۲ذبرنز نایب قهرمان شد و تیم مازندران با یک نشان طلا و ۴ برنز بر سکوی سوم ایستاد.نخستین دوره مسابقات فرزندان کارگر کشوری در استان مازندران با شرکت ۱۵ تیم برگزار شد.این مسابقات با حضور بیش از ۱۰ نفر از ملیپوشان تیمهای ملی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار بود.مقام آوران استان اصفهان:حسین نوروزی فر وزن ۵۵ (مقام نخست)آرمین طهماسب...
علی ساده در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مسابقات هندبال قهرمانی دانش آموزان دختر کشور در حالی شامگاه شنبه خاتمه یافت که تیم قم در این مسابقات به مقام سومی دست یافت. رئیس هیأت هندبال استان قم افزود: سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی دختران دانشآموز کشور با حضور یک هزار و ۲۵ دانشآموز دختر از ۲۰ تا ۲۸ بهمن در سه رشته ورزشی هندبال، تنیس روی میز و بدمینتون در اردوگاه شهید بهشتی شهر اصفهان برگزار شد. وی بیان کرد: تیم هندبال قم در این مسابقات هشت دیدار را برگزار کرد و صاحب هفت پیروزی و یک شکست شد. ساده ادامه داد: تیم هندبال دختران قم که تا پیش از دیدار نیمه نهایی مقابل اصفهان میزبان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، رقابتهای بینالمللی تنیس پیشکسوتان با انجام دیدارهای پایانی در زمینهای تنیس المپیک کیش برگزار و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند. اصلان منتخب، آرش معینی به عنوان نفرات اول و دوم و مسعود الماسی و هادی جلالوند نیز مقام سوم مشترک را در رده سنی بالای ۳۰ سال کسب کردند. محمد علی حاجیعلی، پیمان حیدری مقام اول و دوم و مهدی مکی نسب و امیر ذوقی نیز مقام سوم مشترک را در رده سنی بالای ۳۵ سال بدست آوردند. ابراهیم شانجانی، کامبیز رحمانیان رتبههای اول و دوم و امین امینیان و محسن شرافتی نیز مقام سوم مشترک را در رده سنی بالای از ۴۰ سال کسب کردند. شروین رکوعی، مرتضی جعفر مقام اول و...
ششمین دوره مسابقات تکواندو بین المللی جام ریاست فدراسیون جهانی در گروه بانوان با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، این دوره از مسابقات که جمعه ۲۷ بهمن ماه با حضور ۳۹۲ تکواندوکار از کشورهای مختلف در سالن خانه تکواندو آغاز شده، عصر امروز شنبه با قهرمانی تیم دختران ایران به پس از تیم ایران قزاقستان با یک طلا و دو برنز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و ارمنستان هم با یک طلا سوم شد. تیمهای اردن و آذربایجان هم با حضور در رتبههای چهارم و پنجم به کار خود در این رقابتها پایان دادند. در پایان این رقابتها «آیدا خورشیدی» در وزن ۵۷- کیلوگرم کشورمان به عنوان برترین بازیکن این...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری، مسابقات جوجیتسو جام گرامیداشت شهید بهرامی با حضور ۱۱۵ ورزشکار استان در مسجد سلمان فارسی شهرکرد برگزار شد.تیم فارسان مقام قهرمانی مسابقات را کسب کرد و تیمهای کوهرنگ و شهرکرد مقامهای دوم و سوم این مسابقات را از آن خود کردند. افراد منتخب این رقابتها به مسابقات قهرمانی کشور (سوم تا چهارم اسفندماه ۱۴۰۲) در زنجان اعزام میشوند.
آفتابنیوز : این دوره از مسابقات با حضور ۳۹۲ تکواندوکار از کشورهای مختلف در مدت دو روز در سالن خانه تکواندو برگزار شد و در پایان تیم دختران ایران با کسب شش مدال طلا و دو نقره به عنوان قهرمانی رسید. پس از تیم ایران، قزاقستان با یک طلا و دو برنز دوم شد و ارمنستان نیز با یک طلا به عنوان سومی رسید. تیمهای اردن و آذربایجان هم با حضور در رتبههای چهارم و پنجم به کارشان در این رقابتها پایان دادند. در پایان این رقابتها آیدا خورشیدی در وزن ۵۷- کیلوگرم به عنوان برترین بازیکن این رقابتها انتخاب شد. مهروز ساعی نیز به عنوان برترین سرمربی این دوره از رقابتها معرفی شد. نفرات برتر چهار وزن دوم این...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، این دوره از مسابقات که جمعه ۲۷ بهمن ماه با حضور ۳۹۲ تکواندوکار از کشورهای مختلف در سالن خانه تکواندو آغاز شده، عصر امروز در با قهرمانی تیم دختران ایران به پایان رسید. تکواندوکاران کشورمان با کسب ۶ مدال طلا و ۲ نقره عنوان قهرمانی این رقابت را به نام خود ثبت کردند. پس از تیم ایران قزاقستان با یک طلا و دو برنز عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کرد و ارمنستان هم با یک طلا سوم شد. تیمهای اردن و آذربایجان هم با حضور در رتبههای چهارم و پنجم به کار خود در این رقابتها پایان دادند. در پایان این رقابتها «آیدا خورشیدی» در وزن ۵۷- کیلوگرم...